Козацький стан

Брендбук логотипу туристичного інформаційного центру «Козацький стан», що знаходиться на півдні України. Розроблено на замовлення Департаменту туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації за підтримки Таврійського об’єднання територіальних громад.

  • Поделиться:

Про проект

“Козацький стан” як назва склався з декількох причин: туристичний інформаційний центр за планом має бути створений у селищі Козацьке, котре стоїть на трасі, що веде до Криму, до морів, біля самої Каховської ГЕС. З іншого боку центральна Херсонщина – це опліт козацтва на півдні. І тут є топонімічні докази давньої козацької історії  – острів Козацький поряд з селищем, і річка Козак – рукав Дніпа від острова в напрямку Херсону.

ТІЦ “Козацький стан” розроблявся для того, аби зустрічати та інформувати туристів, котрі прямують до/з Криму, або інших проїзджаючих у справах, адже це основна дорога через Дніпро, котра веде також до більшості центральних, південних і східних громад області. Аби люди знали про богацтва і різноманітність туристичних шляхів і атракцій Херсонщини і мандрували у пошуках емоцій та пригод сонячним краєм, а також пам’ятали історичну спадщину козацтва, велич бойових і мирних козаків.

Дивитись гайдлайн можна ТУТ.

  • Поделиться:

ЕСТЕТИКА І РОЗУМІННЯ ШЛЯХУ
ПРИВОДЯТЬ ДО РОЗВИТКУ