Участь у конкурсах, це та ще робота, але коли це конкурс на концепцію і логотип географічної назви «Херсонський Кавун» — то тут ідея народилася з перших хвилин.
Я родом зі спекотного херсонського степу, працюю з місцевими підприємцями і фермерами від 2012 року, обожнюю сонце і сонячну ягоду повну солодкої вологи. Звідси і концепція про поєднання в знаку води і сонця Херсонщини.
Логотип містить декілька значень-символів:
Спіраль — стилізований хвостик кавуна, в той же час — солярний знак, що вказує на географічне розташування — Південь. Також спіраль є головним елементом територіального логотипу Херсонського регіону — «Скіфське сонце», символ котрого взятий з орнаментів народів, котрі населяли Південь України.
Хвилясті полоси — це і відтворення малюнку шкірки кавуна, і природні води, котрими багата Херсонщина (ріка Дніпро, Дніпровські плавні, узбережжя Чорного і Азовського морів).
М’які плавні форми — це традиційни й підхід у південних орнаментах ремісників (вишивка, різблення), коли у інших регіонах країни більше використовуються геометричні орнаменти.
Шрифт використаний прямий рублений, з м’якими згибами, таким чином на контрасті підкреслює м’які форми визуального знаку і разом з цим буде легко читатися у малих розмірах.
Витоки:
Знаю, що конкурсна комісія одноголосна обрала цей лого, хоча були питання, бо я колись була студенткою члена комісії пана Vit Kryzhanovski. Так, це моя «школа графічного смаку в дизайні». То ж в мене є привід подякувати за науку Дякую!
Бажання займатися брендингом прийшло ще коли навчалася на Кафедра дизайна ХНТУ, тоді ми почали вивчати екслібриси Ф.Кідера. Бо як можна не любити лаконічність, вишуканість мінімалізму і радість від знаходження глибинних смислів (цінності) організації.
І дякую Павел Ярмий котрий вісім років тому надихнув відійти від фрілансу і посади найманого працівника та стати законним підприємцем. Так з’явилася дизайн-студія Victory House.
Дякую Юрій Палічев за можливість проявити творчість і отримати визнання, та Департаменту АПК Херсонської ОДА — за грамоту
ПС. роботи можуть бути не ідеальні, їх не всі можуть розуміти і любити, навіть я інколи слухаю рок, інколи поп-музику, а інколи Баха. Для мене брендинг — це все ж про індивідуальність, ідентичність і пошук «своїх».