Victory House – команда графічного дизайнера, редактора, маркетолога і патентного повіреного. Ми займаємося брендингом, створенням фірмового (корпоративного) стилю, поліграфії, візуального веб-контенту, ілюстрацій і інфографіки для замовників будь сфери діяльності. Експерти Victory House мають понад 15 років досвіду в графічному дизайні, брендінгу і маркетингу, виконано понад 1000 замовлень для замовників широкої географії.
Ми спеціалізуємося на комплексних продуктах: починаємо від глибокого вивчення і формалізації цінностей компанії, створюємо Концепцію і Візію брендингу, продукти графічного дизайну, як логотип, стиль, принти, промо матеріали – презентації, буклети, відеоролики, і, на останок, ваш індивідуальний Плани розвитку бренду.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ


1. Від задумки ідеї на основі ваших цінностей, до патентування торгової марки і розвитку бренду. Ми не психологи, а хороші фасилітатори – якщо ви відчуваєте потребу в побудові довгострокової Стратегії, сесії з побудови власної Місії, Візії, цінностях компанії – ми знаємо, як це зробити. Результатом стане не тільки логотип, а і Стратегія розвитку бренду.

2. Комплексний підхід. Разом з розробкою логотипу в Victory House ви можете замовити створення фірмового стилю, брендбуку, поліграфії, книг, відеороликів – все, щоб ваш бренд працював на імідж компанії в єдиному стилі!

3. Багатий досвід роботи. Ми працюємо з усіма замовниками – від фізичних осіб і дрібних підприємств до політичних партій, органів місцевої влади та державних адміністрацій. За роки успішної практики ми задовольнили потреби замовників з різними завданнями з брендингу:

  • логотипи для підприємців і юридичних осіб;
  • персональний брендинг;
  • брендинг міст і об’єднаних територіальних громад (ОТГ);
  • брендинг проектів;
  • подієвий брендинг – фестивалі, конгреси, форуми;
  • брендинг окремих товарів і послуг.

Наші клієнти стають постійними, адже Victory Huose – це перемога вашої індивідуальності та стилю!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО


Как мы работаем

ЗАМОВИТИ!